FITNESS DLA DZIECI

Utworzono: 2019-02-25 14:37:22

W najbliższą środę o godz. 9.15 odbędzie się Fitness dla dzieci z Panią Magdą.

Prosimy o przyniesienie odświeżonych strojów na gimnastykę.

NOWA OFERTA PRZEDSZKOLA

Utworzono: 2019-02-23 13:40:13

OFERTA PRZEDSZKOLA
"MAGICZNY KUFEREK"

Od września 2019r. nasze przedszkole będzie działało od godz. 6.30 – 17.00
w nowym budynku w Lublewie na ulicy Wrzosowej.

Chcemy, aby nasze przedszkole rozwijało talenty dzieci, dlatego proponujemy Państwu profil muzyczno – językowy.
Oferujemy poszerzony program zaj. umuzykalniających wg. teorii E. E. Gordona, rytmiki i gry na instrumentach, a także staramy się zapewnić codzienny kontakt z językiem angielskim poprzez zajęcia, jak również podczas wykonywania codziennych czynności i zabawy. Efekty naszej pracy będzie można zobaczyć podczas pokazów muzycznych i językowych.
Ponadto realizujemy cykl warsztatów – eksperymentów, spotkania ze sztuką – koncerty i teatrzyki dla dzieci, wycieczki edukacyjne, jak również ciekawe zajęcia kulinarne i plastyczne.
W naszej codziennej pracy nie zabraknie również czasu na gimnastykę, cykliczne zajęcia fitness dla dzieci oraz zajęcia ruchowe prowadzone metodą Ruchu Rozwijającego W. Sherborne.
Pracujemy również nad poprawną wymową naszych dzieci podczas grupowych zajęć logopedycznych oraz indywidualnej terapii logopedycznej.
W trakcie roku szkolnego organizujemy szereg imprez dla dzieci, np. pasowanie na przedszkolaka, bal Wszystkich Świętych i bal karnawałowy, Jasełka, Dzień Babci i Dziadka, Dzień mamy i Taty oraz inne ciekawe święta. Bierzemy udział w licznych projektach oraz akcjach charytatywnych, a także organizujemy rodzinne konkursy plastyczne oraz konkurs recytatorski i konkurs piosenki.
To wszystko realizowane jest w niewielkich kameralnych grupach, w której przekazujemy dzieciom chrześcijańskie wartości.

ZAPRASZAMY!!!

KARTY ZGŁOSZENIA DZIECKA można otrzymać w przedszkolu